Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 15 cm |
| Whether Plugged | YES |
| Shoes Length | 14.5cm, 15cm, 16cm, 17cm, 17.5cm, 18cm, 18.5cm, 19cm, 19.5cm, 20cm, 20.5cm, 21cm, 21.5cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Pattern Type | Solid |
| Lining Material | Plush |
| Upper Material | Fur |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | CYHTJJ |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Season | Winter |
| Gender | unisex |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.