Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Anti-Slippery |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 14cm, 15cm, 17.5cm, 19.5cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Lining Material | Plush |
| Upper Material | Microfiber |
| Outsole Material | RUBBER |
| Age Range | 3-6Y, 1-2y |
| Season | Winter |
| Gender | boys |
| Department Name | Children |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.