Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Leather Shoes Type | Fashion Shoes |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Upper Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring & Autumn |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Gender | Girls |
| leather shoes | girls shoes |
| kids shoes | childern's shoes |
| fashion shoes for girls | mary jane shoes |
| kids flats | casual shoes |
| kids casual shoes | childern's flats |
| Party shoes | School Shoes |
| flower shoes | princess shoes |
Instock
There are no reviews yet.