Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 14.5cm, 15cm, 16cm, 17.5cm, 18.5cm, 19.5cm |
| Feature | Quick Dry, Breathable, Lighted |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Appliques |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Lining Material | PVC |
| Upper Material | PVC |
| Outsole Material | PVC |
| Age Range | 7-12Y |
| Origin | Mainland China |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | unisex |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.