Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Leather Shoes Type | Fashion Shoes |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Upper Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | YWPENGCAI |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Origin | Mainland China |
| Gender | unisex |
Instock
There are no reviews yet.