Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Closure Type | hook & loop |
| Outsole Material | PVC |
| Pattern Type | Solid |
| Feature | Anti-Slippery |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | Nylon |
| Item Type | Casual Shoes |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Gender | Girls |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 13-24m |
| Season | FOUR SEASONS |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.