Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 13.5cm, 14cm, 14.5cm, 15cm, 16cm, 17cm, 17.5cm, 18cm, 18.5cm, 19.5cm, 20cm |
| Feature | Breathable |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Cut-Outs |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | hook & loop |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Upper Material | POLYESTER |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Age Range | 4-6Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Department Name | Children |
| sandalias de mujer | Girls' shoes |
| kids shoes | Child sandals |
| flat sandals | kids casual shoes |
Instock
There are no reviews yet.