Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 10 cm |
| Whether Plugged | YES |
| Shoes Length | 15cm, 16cm, 17cm, 17.5cm, 18cm, 18.5cm, 19cm, 19.5cm, 20cm, 20.5cm, 21cm |
| Feature | Quick Dry, Breathable, Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | None |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Lining Material | PVC |
| Upper Material | PVC |
| Outsole Material | PVC |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Gender | Girls |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.