Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Whether Plugged | YES |
| Shoes Length | 15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm |
| Feature | Quick Dry, Breathable, waterproof, Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Height Increasing |
| Decorations | Rivets |
| Sandal Type | GLADIATOR |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Nubuck Leather |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Lining Material | PVC |
| Upper Material | EVA |
| Outsole Material | EVA |
| Brand Name | Zebra Remember |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | Girls |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.