Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 8 cm |
| Lining Material | Satin |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | PATCHWORK |
| Feature | Breathable, Anti-Slippery, Quick Dry |
| Insole Material | TPR |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Brand Name | Bekamille |
| Item Type | Casual Shoes |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Gender | unisex |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Season | Spring & Autumn |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.