Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 11.5cm, 12cm, 12.5cm, 13cm, 13.5cm, 14cm, 14.5cm, 15cm |
| Feature | Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Mixed Color |
| Sandal Type | GLADIATOR |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | hook & loop |
| Lining Material | Genuine leather |
| Upper Material | leather |
| Outsole Material | Cow Muscle |
| Brand Name | WENWENDEXINGFU |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Age Range | 1-3Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.