Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm |
| Feature | Anti-Slippery |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Heel Type | Flat with |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Upper Material | EVA |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | baby has |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Age Range | 0-1Y, 1-2y, 12+, 7-12Y |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.