Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 14cm, 14.5cm, 15cm, 16cm, 17cm, 17.5cm, 18cm, 19cm, 19.5cm, 20cm, 20.5cm |
| Feature | Breathable, Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Cut-Outs |
| Sandal Type | Sport Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Nubuck Leather |
| Closure Type | hook & loop |
| Lining Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | WZADR |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Age Range | 25-36m, 7-12Y, 12+y |
| Department Name | Children |
| color | Army blue Rose red |
| US size | 7.5 8 9 10 11 11.5 12.5 13.5 1 2 3 3.5 4.5 5 6 |
| EUR size | 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 |
Instock
There are no reviews yet.