Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 20 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 13cm, 14cm, 15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm |
| Feature | waterproof, Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | None |
| Sandal Type | Sport Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | hook & loop |
| Lining Material | Synthetic |
| Upper Material | EVA |
| Outsole Material | EVA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Age Range | 25-36m, 4-6y |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.