Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 15cm, 16cm, 17cm, 17.5cm, 18.5cm, 19cm |
| Feature | Breathable |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Cut-Outs |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | hook & loop |
| Lining Material | PVC |
| Upper Material | PVC |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | samkaayee |
| Season | Summer |
| Gender | girls |
| Age Range | 4-6Y |
| Department Name | Children |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| weight | 0.180000kg |
Instock
There are no reviews yet.