Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 22cm, 21cm, 20cm, 19cm, 18cm, 17cm, 16cm, 15cm, 14cm, 13cm |
| Feature | Anti-Slippery, Breathable |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Plain |
| Sandal Type | GLADIATOR |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | hook & loop |
| Lining Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Origin | Mainland China |
| Season | Summer |
| Gender | Girls |
| Age Range | 12+y, 7-12Y, 4-6y, 25-36m, 13-24m |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.