Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Leather Shoes Type | Fashion Shoes |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Upper Material | PU |
| Outsole Material | TPR |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Gender | Girls |
| Style 1 | Children's Soft Princess Leather Shoes |
| Style 2 | Girl Mary Jane Shoes |
| Style 3 | Girl Loafer Shoes |
Instock
There are no reviews yet.