Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 2 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Plastic Type | ABS |
| Features | Battery Operated, Educational, Mini, Sounding |
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Certification | CE |
| Item Type | Toy Phones |
| Materials | PC |
| Size | 5.5×4.1×2.2cm |
| Color | Blue Red |
Instock
There are no reviews yet.