Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Leather Shoes Type | Fashion Shoes |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Square heel |
| Upper Material | PU |
| Outsole Material | Cow Muscle |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Gender | Girls |
| size: | 24-25-26-27-28-29 |
| Applicable Scene: | Outdoor Sport, PVC Floor, Hard Floor |
| More Function: | Non-slip, Hard-wearing, Breathable, Comfortable, Flexible, Stability |
| Market Positioning: | Kids Casual shoes |
| kids beach shoes | Girls Boy sandals |
| Sneakers Style | Children Sport Shoes |
| Market Type | High Quality Children Shoes |
| color | Gold Silver |
Instock
There are no reviews yet.