Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Leather Shoes Type | Fashion Shoes |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Upper Material | leather |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | LMPPW |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Gender | unisex |
| color | White, black |
| sole | Rubber |
| Insole material | PU |
| Function | Breathable, non-slip, wear-resistant |
| season | four seasons |
| style | Korean version |
Instock
There are no reviews yet.