Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Leather Shoes Type | Party Shoes |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Low-heeled |
| Upper Material | Microfiber |
| Outsole Material | RUBBER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Gender | Girls |
Instock
There are no reviews yet.