Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 24 × 13 cm |
| Upper fixing method | sticking |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Breathable |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 20cm, 27cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Pattern Type | Mixed colors |
| Lining Material | Genuine leather |
| Upper Material | Others |
| Outsole Material | TPR |
| Age Range | 3-6Y, 12+, 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Season | all seasons |
| Gender | girls |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| item no | 2893 |
Instock
There are no reviews yet.