Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 18 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Synthetic |
| Closure Type | buckle strap |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Feature | Breathable |
| Insole Material | BONDED LEATHER |
| Upper Material | leather |
| Brand Name | littlesummer |
| Gender | girls |
| Age Range | 4-6Y |
| Season | all seasons |
| Item Type | Casual Shoes |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Department Name | Children |
| How to choose size | toe to heel add 1cm |
| Scenes | School, party, wedding |
| age | 3 years, 4 years, 5 years, 6 years, 7 years, 8 years |
Instock
There are no reviews yet.