Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Leather Shoes Type | School Shoes |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Upper Material | Microfiber |
| Outsole Material | RUBBER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring & Autumn, Spring, Autumn, Summe |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Gender | unisex |
| Size | 26-27-28-29-30-31-32-33 |
| Supply Type | In stock |
Instock
There are no reviews yet.