Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Others |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 12cm, 23cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Pattern Type | Solid |
| Lining Material | PU |
| Upper Material | leather |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | Ycnyyybo |
| Age Range | 7-12Y |
| Season | all seasons |
| Gender | unisex |
| Department Name | Children |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.