Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Whether Plugged | YES |
| Shoes Length | 17.5cm |
| Feature | Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Plain |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Lining Material | PU |
| Upper Material | Pu leather |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | ZHIXUANTONG |
| Season | all seasons |
| Gender | girls |
| Age Range | 4-6Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.