Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 15 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Closure Type | Lace-up |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Feature | Breathable, Anti-Slippery |
| Insole Material | PVC |
| Upper Material | leather |
| Item Type | sneaker |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Gender | Boys |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Season | Spring & Autumn |
| Department Name | Children |
| baby shoes | baby girl shoes |
| casual shoes | baby boy shoes |
| shoes for kids girls | Baby shoes |
| Sneakers kids | Children shoes |
| Infant girls shoes | newborn baby girl shoes |
| Shoes for toddlers | Shoes for newborns |
| Baby girl shoes | baby shoes girl |
Instock
There are no reviews yet.