Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 12 cm |
| Leather Shoes Type | Party Shoes |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | High-heeled |
| Upper Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Spring & Autumn |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Gender | Girls |
Instock
There are no reviews yet.