Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 16cm, 17cm, 17.5cm, 18cm, 18.5cm, 19cm, 19.5cm, 20cm, 20.5cm, 21cm |
| Feature | Breathable |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Square heel |
| Decorations | Buckle |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Heel Shape | Hoof Heels |
| Leather Style | Patent Leather |
| Closure Type | hook & loop |
| Lining Material | PU |
| Upper Material | Pu leather |
| Outsole Material | TPR |
| Brand Name | HughSwell |
| Season | Summer |
| Gender | girls |
| Age Range | 4-6Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Department Name | Children |
| girls shoes | kids shoes for girl |
| Wedding Party Dress Shoes | Girl High Heel Shoes |
| Kids Sandals | Designer Shoes for Kids |
Instock
There are no reviews yet.