Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 10 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 14.5cm, 15cm, 16cm, 17cm, 17.5cm, 18cm, 18.5cm, 19cm, 19.5cm |
| Feature | Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Cut-Outs |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | hook & loop |
| Lining Material | PU |
| Upper Material | Pu leather |
| Outsole Material | TPR |
| Brand Name | Unishuni |
| Season | Summer |
| Gender | girls |
| Age Range | 4-6Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Department Name | Children |
| Beige Brown | Girls Braided Sandals |
| 3-6Y | Children Sandal |
Instock
There are no reviews yet.