Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Leather Shoes Type | Fashion Shoes |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | High-heeled |
| Upper Material | Microfiber |
| Outsole Material | RUBBER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Gender | Girls |
| size | 28-40 |
| color | beige pink red |
| christmas promotion | best christmas gift |
Instock
There are no reviews yet.