Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Leather Shoes Type | Fashion Shoes |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Low-heeled |
| Upper Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Gender | Boys |
Instock
There are no reviews yet.