Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | TPR |
| Pattern Type | Solid |
| Feature | Breathable, Massage, Anti-Slippery, Quick Dry, waterproof |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Item Type | Casual Shoes |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Gender | Girls |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Season | Summer |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.