Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Whether Plugged | YES |
| Shoes Length | 17cm, 17.5cm, 18cm, 18.5cm |
| Feature | Breathable, Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Plain |
| Sandal Type | GLADIATOR |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Lining Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | ZHIXUANTONG, baby has |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Season | Summer |
| Gender | Girls |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Product category | rome shoes |
| style | casual/ Princess |
| shoes | Children's Shoes |
| Sandals for girls | sandalias |
| kids shoes | Sandals girl |
| Girl shoes | Sandals baby |
| Children's Princess Shoes | Children's beach shoes |
Instock
There are no reviews yet.