Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Closure Type | hook & loop |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Feature | Breathable, Anti-Slippery |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | Genuine leather |
| Brand Name | AOGT |
| Item Type | Casual Shoes |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Gender | unisex |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Season | Spring & Autumn |
| Department Name | Children |
| Size | 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 |
| NO | T2261 |
Instock
There are no reviews yet.