Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 14cm, 15cm, 16cm, 17cm |
| Feature | Quick Dry |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Plain |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Lining Material | PVC |
| Upper Material | EVA |
| Outsole Material | EVA |
| Department Name | Children |
| Brand Name | Eyriphy |
| Age Range | 4-6Y |
| Season | Summer |
| Origin | Mainland China |
| Gender | unisex |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.