Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Fretwork |
| Heel Type | Flat with |
| Toe Shape | round toe |
| Boot Type | Martin Boots |
| Boot Height | ANKLE |
| Closure Type | ZIP |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Outsole Material | RUBBER |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | COZOK |
| Gender | unisex |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Season | Spring & Autumn |
| Department Name | Children |
| item1 | kids boots |
| item2 | kids autumn boots |
| item 3 | kids winter boots |
Instock
There are no reviews yet.