Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Breathable |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 14cm, 14.5cm, 15cm, 16cm, 17cm, 17.5cm, 18cm, 18.5cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Pattern Type | Solid |
| Lining Material | Plush |
| Upper Material | FABRIC |
| Outsole Material | Cork |
| Brand Name | HughSwell |
| Age Range | 3-6Y |
| Season | Winter |
| Gender | unisex |
| Department Name | Children |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | slippers |
| Brand Shoes | Pumpkin Spice Slipper |
| slippers for Kids | Warm shoes for Kids |
| Clog sandals | Baby Shoes |
| Furry slippers | pantoufle enfant |
Instock
There are no reviews yet.