Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Closure Type | hook & loop |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | |
| Feature | Breathable, Massage, Anti-Slippery |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | PU |
| Item Type | Casual Shoes |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Gender | Girls |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Season | FOUR SEASONS |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.