Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Whether Plugged | YES |
| Shoes Length | 11.5cm, 12cm, 12.5cm, 13cm, 13.5cm, 14cm, 14.5cm, 15cm |
| Feature | Breathable, Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Plain |
| Sandal Type | GLADIATOR |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | hook & loop |
| Lining Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Department Name | Children |
| Applicable gender | Unisex/Both genders |
| Children's Shoes | sandalias |
| Sandals for girls | Sandals for boy |
| kids shoes | Sandals for girls |
| crocs shoes | Sandals for kids |
| Soft soled walking shoes | baby sandals |
Instock
There are no reviews yet.