Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 25 × 11 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 13cm, 13.5cm, 14cm, 14.5cm, 15cm, 16cm, 17cm, 17.5cm, 18cm, 18.5cm |
| Feature | Quick Dry, Breathable, waterproof, Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | light |
| Sandal Type | Sport Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | hook & loop |
| Lining Material | PU |
| Outsole Material | EVA |
| Brand Name | FZNYL |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Age Range | 25-36m, 4-6y |
| Department Name | Children |
| model | 00089 |
| Closing method | hook and loop fasteners |
| Size | 8#25 9#27 10#28 11#29 12#30 22 23 24 26 |
| Place of Origin | Chinese mainland |
| Applicable gender | Female, male and female. |
| Popular elements | Sewing thread |
| Applicable season | Be universal in all seasons |
| Toe cap style | Exposed toe |
| Sole material | EVA |
| style | Birkenstock sandals |
| Leather material | nothing |
| Upper material | EVA |
| Applicable people | children |
Instock
There are no reviews yet.