Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 20cm |
| Feature | Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Mixed Color |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Heel Shape | Hoof Heels |
| Leather Style | Embossed Leather |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Lining Material | Poly Propylene(PP) |
| Upper Material | leather |
| Outsole Material | Cow Muscle |
| Brand Name | MINISO |
| Season | Summer |
| Gender | girls |
| Age Range | 7-12Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.