Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 13.5cm, 14cm, 14.5cm, 15cm, 16cm, 17cm, 17.5cm, 18cm, 18.5cm |
| Feature | Breathable, waterproof, Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Cut-Outs |
| Sandal Type | Sport Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | hook & loop |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | Mut-Mat |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Age Range | 25-36m, 7-12Y, 12+y |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.