Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Neoprene |
| Closure Type | buckle strap |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | |
| Feature | Anti-Slippery |
| Insole Material | RUBBER |
| Upper Material | leather |
| Item Type | Casual Shoes |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Boys |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 7-12Y, 12+y |
| Season | Winter |
| Department Name | Children |
| product category | sneakers |
| Applicable sex | neutral/both male and female |
| popular elements | Leather stitching |
| function | wear-resistant |
| thickness | Ordinary thick |
| suitable season | Summer |
| applicable age | Children's wear (13-16 years old) |
Instock
There are no reviews yet.