Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Features | Sounding, Battery Operated, Educational, Flashing, Sounding |
| Gender | Unisex, Unisex |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Zhejiang, Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y, 12+y, 3-6y, 6-12y, 14+y |
| Item Type | Toy Phones, Toy Phones |
| material | plastic |
| size | 9*10.7*8cm |
| feature 1 | Vocal Toys |
| feature 2 | Electronic Toys |
| feature 3 | Baby Electric Phone Car Model |
| feature 4 | Music Sound Learning Toys |
| feature 5 | Music Phone with Ring and Light |
| feature 6 | Music Phone Car Toy |
| feature 7 | Electronic Phone Car Toy |
| feature 8 | Early Educational Development |
| feature 9 | Baby Electric Phone |
Instock
There are no reviews yet.