Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Butterfly-knot |
| Closure Type | elastic band |
| Outsole Material | COTTON |
| Pattern Type | Floral |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Brand Name | ZUOFILY |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Season | Spring & Autumn, all season |
| Gender | Baby Girls |
| Size | 11cm, 12cm, 13cm |
| shoes material | cotton fabric |
| shoes color | white red pink |
| Sole | cotton fabric |
| pattern | solid color |
| shoes for baby | Newborn to 18 month |
| shoes style | flower bow baby girl shoes |
| shoes feature | newborn baby Shoes baptism |
Instock
There are no reviews yet.