Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Feature | Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | PATCH |
| Closure Type | elastic band |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Upper Material | FABRIC |
| Brand Name | HARKO |
| Age Range | 1-3Y |
| Season | all seasons |
| Gender | unisex |
| Item Type | First Walkers |
| Department Name | baby |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Product category | prewalker |
| pattern | Solid color |
| colour | As shown in the figure |
| Upper height | Lower gang |
| Tube height | Low tube, high tube |
| size | 11.5cm, 12.5cm, 13.5cm, 14.5cm, 15.5cm |
| Applicable age | 12-36 months, 24-48 months |
| Popular elements | prewalker |
| Thick and thin | single |
| Vamp material | Cotton cloth |
| How to dress | Sleeve / overshoes |
| Applicable gender | Both men and women |
| generation | 3-4 years old, young children (1-3 years old) |
| Features | Breathable, non-slip, wear-resistant |
| Suitable for the season | Summer, autumn |
| style | Lovely |
| Year-to-market season (listing time) | Summer 2024 |
Instock
There are no reviews yet.