Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 4 cm |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | COTTON |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Upper Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Department Name | baby |
| Season | Summer |
| Gender | baby unisex |
| Type 1 | Boy Kids Beach Water Sports Sneakers |
| Type 2 | Children Swimming Aqua Barefoot Shoes |
| Type 3 | Baby Girl Surf Fishing Diving Indoor Outdoor Slippers |
| Type 4 | Children Swimming Surf Sports Sneakers |
| Type 5 | Summer Boy Girl Non-Slip Aqua Swim Socks |
| Type 6 | Baby Kids Cartoon Animal Pool Beach Water Shoes |
Instock
There are no reviews yet.