Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | CRYSTAL |
| Closure Type | hook & loop |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Upper Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | baby unisex |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Item Type | First Walkers |
Instock
There are no reviews yet.