Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | Butterfly-knot |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | COTTON |
| Pattern Type | |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Department Name | baby |
| Brand Name | MUPLY |
| Item Type | First Walkers |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| CN | Zhejiang |
| Season | FOUR SEASONS |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Baby Girls |
| Suit | Baby Wear, Indoor Toddler |
| Age | 0-18 Month Baby |
| Style | Casual Crib Shoes |
| Design | Casual Flower Design |
| Quality | High Quality |
| Advantage | Cheap Price |
| Function | Deodorization, Air Permeability |
| Cute shoes | Kawaii Shoes |
Instock
There are no reviews yet.